"Куди в Україні зміщуються кліматичні зони", - метеоролог

У нашій країні та у всьому світі є кліматичний шок, вважає експерт.

Кандидат географічних наук, начальник відділу агрометеорології Укргідрометцентру Тетяна Адаменко повідомила, що зміни клімату в Україні можна назвати кліматичним шоком. Кліматичний шок є не лише в нашій країні, а й у всьому світі, передають Патріоти України з посиланням на УНІАН.

Співрозмовниця додала, що в Україні кліматичні зони зміщуються на північ.

"...Ця частина території все більше набуває рис північного степу. Тобто, Полісся стає схожим на степ. Спека та посуха стають все катастрофічнішими. Дуже багато зараз екстремальних погодних явищ", – додала експерт.

Адаменко підкреслила, що в Україні й раніше спостерігалися екстремальні погодні явища, але тепер вони повторюються частіше на не властивих їм територіях та у нехарактерні для свого розвитку сезони.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Господині на замітку: Куряча грудка, томлена в молоці, як альтернатива ковбасі

п’ятниця, 14 серпень 2020, 8:05

Нехай вас не лякає, що куряча грудка піддається мінімальній термічній обробці, при цьому м'ясо повністю встигає приготуватися, залишаючись соковитим і м'яким. Що гріха таїти, сучасне суспільство міцно підсіло на ковбасу. Зручно, ароматно, поживно, смач...

Будьте здорові! Вчені розповіли, яка звичка допоможе в боротьбі з коронавірусом

п’ятниця, 14 серпень 2020, 7:50

З'ясувалося - банальна людська звичка здатна в безлічі випадків протистояти молекулам Covid-19. У людей, які хворі китайським коронавірусів COVID-19, в порожнині рота і в горлі - дуже високе вірусне навантаження. Однак його молекули можна "вбити" за до...