Кидають техніку і навіть документи: Вірменська армія відступає. Азербайджан демонструє захоплені трофеї (фото)

Між Азербайджаном і Вірменією загострився військовий конфлікт через Нагірний Карабах, який почався в лютому 1988 року.

Вірмени відступають перед Азербайджанською армією, кидаючи техніку і навіть документи. Про це повідомляє "Азертадж", передають Патріоти України.

Відзначається, що азербайджанці захопили кинутий вірменами під час втечі "Урал". У салоні залишилася шапка вірменського солдата. Техніка в робочому стані. Це вже не перший автомобіль, кинутий вірменами. Раніше азербайджанці захопили ще один УРАЛ і УАЗ.

Крім того, на фото потрапили документи вірмен, які вони кинули, рятуючись втечею на Фізулінському напрямку фронту.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...