#KyivNotKiev: Ще один аеропорт почав правильно писати назву української столиці

Аеропорт британського Манчестер змінив написання назви української столиці з Kiev на Kyiv, відповідно до української вимови.

Про це повідомляє прес-служба посольства України у Лондоні, передають Патріоти України.

"У відповідь на акцію #CorrectUA, аеропорт Манчестера щойно повідомив, що, починаючи з сьогоднішнього дня, він буде використовувати правильне написання "Київ" для позначення столиці України. Прямі рейси з Манчестера в #KyivNotKiev", - йдеться у повідомленні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...