Про це повідомляє агентство Хinhua з посиланням на заяву Китайської академії космічних технологій (China Academy of Space technology, CAST), передають Патріоти України.
Видобуту на станції енергію планують передавати на землю бездротовим способом.
Розташована на орбіті сонячна електростанція буде вловлювати сонячну енергію, потім перетворювати в мікрохвилі або лазерне випромінювання і передавати на поверхню Землі. "Ми сподіваємося на зміцнення міжнародного співробітництва та вчинення науково-технологічних проривів, щоб людство могло якнайшвидшим чином здійснити мрію про необмежену чисту енергію", – зазначив науковий співробітник CAST Ван Лі.
У порівнянні з традиційними джерелами енергії, які в більшій мірі виснажуються і несуть відповідальність за серйозні екологічні проблеми, космічна сонячна енергія є більш ефективною і стійкою. Зокрема, вона є самим надійним рішенням для енергопостачання супутників, а також для постраждалих від стихійного лиха районів планети, сказав Ван Лі.
Для проведення випробувань Китай будує випробувальну базу в районі міста Чунцин на півдні країни. На території станції вчені займуться вивченням технології бездротової передачі енергії і її впливу на навколишнє середовище. Обсяг запланованих капіталовкладень в реалізацію проекту становить $28,4 млн.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...