Китай назвав дату споруди зухвалого проєкту у космосі

Уряд Китаю планує побудувати космічну сонячну електростанцію потужністю 200 МВт до 2035 року.

Про це повідомляє агентство Хinhua з посиланням на заяву Китайської академії космічних технологій (China Academy of Space technology, CAST), передають Патріоти України.

Видобуту на станції енергію планують передавати на землю бездротовим способом.

Розташована на орбіті сонячна електростанція буде вловлювати сонячну енергію, потім перетворювати в мікрохвилі або лазерне випромінювання і передавати на поверхню Землі. "Ми сподіваємося на зміцнення міжнародного співробітництва та вчинення науково-технологічних проривів, щоб людство могло якнайшвидшим чином здійснити мрію про необмежену чисту енергію", – зазначив науковий співробітник CAST Ван Лі.

У порівнянні з традиційними джерелами енергії, які в більшій мірі виснажуються і несуть відповідальність за серйозні екологічні проблеми, космічна сонячна енергія є більш ефективною і стійкою. Зокрема, вона є самим надійним рішенням для енергопостачання супутників, а також для постраждалих від стихійного лиха районів планети, сказав Ван Лі.

Для проведення випробувань Китай будує випробувальну базу в районі міста Чунцин на півдні країни. На території станції вчені займуться вивченням технології бездротової передачі енергії і її впливу на навколишнє середовище. Обсяг запланованих капіталовкладень в реалізацію проекту становить $28,4 млн.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Обмовка по Фрейду? - Кремлівська пропаганд*нка в прямому ефірі "проговорилася" про 40 000 загиблих від коронавірусу в Росії (відео)

понеділок, 6 квітень 2020, 18:36

Тепер росіяни задумалися: російська телеведуча обмовилася або випадково сказала правду, яку російська влада може замовчувати. Російська пропагандистка телеканалу "НТВ" Ірада Зейналова в прямому ефірі заявила, що в Росії від коронавірусу загинуло 40 тис...

"Добре виконали свої обов'язки": В Ірані нікого не заарештують за збиття пасажирського літака МАУ

понеділок, 6 квітень 2020, 18:24

Іранський парламентарій заявив, що літак нібито "не був під контролем диспетчерської вежі, а опинився під контролем Америки", борт був в Ізраїлі за тиждень до атак і там "його систему безпеки зламали і перехопили управління". В Ірані нікого не заарешту...