Про це йдеться в оприлюдненій доповіді Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS) у Вашингтоні, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.
За даними CSIS, на початок 2019 року флот Китаю вже мав три сотні бойових кораблів, що робить його найчисленнішим у світі. Якщо поточні темпи кораблебудування збережуться, то за 15 років ВМС НВАК зможуть нараховувати 430 надводних і 100 підводних бойових одиниць.
Для порівняння, ВМС США мають у своєму розпорядженні 287, британський флот - 75, а австралійський - 48 кораблів. Втім, поки китайський бойовий флот удвічі поступається американському за сумарним тоннажем. Крім того, бойові можливості ВМС Китаю ще дуже далекі від ВМС США.
Порівняння чисельності надводних кораблів в період з 2012 по 2018 рік:
Нові кораблі вводяться у стрій з вражаючою швидкістю. У період між 2014 і 2018 роками Китай спустив на воду більше підводних човнів, військових кораблів, десантних і допоміжних суден, ніж нараховується у флотах Німеччини, Індії, Іспанії та Сполученого Королівства.
Загальний тоннаж кораблів, спущених Китаєм у період з 2014 по 2018 рр. - 678 тис. тонн - більше, ніж сукупні тоннажі флотів Індії та Франції разом.
Порівняння чисельності субмарин в період з 2012 до 2018 року:
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...