"Китай у наступне десятиріччя може подвоїти запас ядерних боєголовок", - ЗМІ

Новий звіт Міноборони США з’явився на тлі напруження відносин США з Китаєм.

Китай розширює та модернізує свої бойові сили. Так, у наступні 10 років КНР може подвоїти кількість ядерних боєголовок, яких зараз у неї 200. Про це йдеться у звіті Пентагону, пише The Hill, передають Патріоти України.

За 5 наступних років кількість боєголовок для міжконтинентальних балістичних ракет Китаю, здатних загрожувати Штатам, може зрости на 200. Пентагон розрахував кількість майбутньої зброї з оглядом на те, що у Китаю достатньо ядерного матеріалу, щоб подвоїти боєголовки без виробництва матеріалу, що розщеплюється.

Новий звіт Міноборони США, зауважує видання, з’явився на тлі напруження відносин з Китаєм унаслідок звинувачення КНР у пандемії COVID-19. Крім того, звіт з’явився й у зв’язку зі спробою США замінити останній ядерний договір з Росією угодою, яка також включає Китай. У той час як Пекін неодноразово відмовлявся від участі у переговорах з контролю над озброєнням, називаючи запрошення Вашингтона нещирими.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Загадку лохнеського чудовиська розкрили українські вчені

п’ятниця, 27 листопад 2020, 1:00

В океанах, морях, озерах існують хвилі, які побачити своїми очима практично неможливо, адже вони прокочуються в товщі води. Тому їх назвали внутрішніми. — Сразу скажу, что наша группа не ставила задачу разгадать тайну лох-несского чудовища, но получило...

Неможливо відірвати погляд: Художниця перетворює макіяж на маленькі твори мистецтва (фото)

п’ятниця, 27 листопад 2020, 0:07

Хто б міг подумати, що повіки можуть бути полотном. Візажист з Ізраїлю на ім'я Тал Пелег опанувала мистецтво макіяжу досконало, і тепер її роботи більше нагадують картини, ніж звичний мейкап. Малюнки, які вона створює на повіках, дуже крихітні, але спо...