Лабораторії для ПЛР-тестування встановлять в аеропортах України

Прибулі пасажири зможуть робити ПЛР-тести в аеропорту й у разі негативного результату не проходити самоізоляцію.

В аеропортах Києва та Львова буде встановлено лабораторії для ПЛР-тестування на коронавірус (COVID-19). Як повідомляє офіційний сайт президента України, про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій на традиційній нараді глави держави з представниками уряду та правоохоронних відомств, передають Патріоти України.

За його словами, прибулі пасажири зможуть робити ПЛР-тести в аеропорту й у разі негативного результату не проходити самоізоляцію.

Для уникнення скупчень людей біля лабораторій Криклій провів переговори з Міністерством цифрової трансформації щодо розгляду можливості прив'язати видачу результатів до додатку "Дій вдома". Це надасть змогу зменшити час самоізоляції здорових пасажирів, які прибули до України.

Додатково глава Мінінфраструктури доповів, що контролює перебіг робіт щодо підйому танкера "Делфі" в Одесі, за умови ясної погоди та відсутності хвиль роботи будуть завершені до 20 липня.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Як з літ, так й з розуму: 71-річна Алла Пугачова в міні-шортах вразила шанувальників (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 12:00

Артистка запалила на вечірці разом з чоловіком.

Як виглядали дівчата в СРСР і США в 1980-х роках (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 8:50

Як відомо, саме в другій половині 80-х, в період "перебудови" економіки, досяг свого піку товарний дефіцит в СРСР. У мережі показали, як виглядали дівчата в США в 1980-х роках і порівняли їхній одяг з одягом дівчат в СРСР у ті самі часи. Так, на фото, ...