"Ленин завещал делиться": На Росії хочуть запровадити податок на виїзд за кордон

У Росії придумали новий спосіб, як наживатися на громадянах.

Виїзд з Росії може стати платним. З такою дивною ініціативою виступила асоціація підприємців на чолі з Рахманом Янсуковим, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Суть пропозиції, яка вже направлена до Держдуми, Совфеду і Ростуризму, полягає в тому, що кожен росіянин і іноземець, який захоче виїхати з країни, повинен буде заплатити виїзний податок в 500 руб, який будуть збирати по факту перетину кордону. Таким чином, на думку бізнесменів і деяких чиновників, у РФ буде розвиватися внутрішній туризм.

"Ми вважаємо, що якщо введемо податок на виїзд, це поповнить бюджет нашої країни, ці гроші можна відправити для розвитку внутрішнього туризму, щоб наші громадяни відпочивали саме у Росії. 500 руб - це не така велика сума, особливо для тих, хто вирішив відпочити за кордоном. Ми порахували, що на цьому можна заробити 35 млрд руб в рік, що дуже сильно допоможе в розвитку внутрішнього туризму в Росії", - сказав Янсуков.

У той же час експерти вважають, що для чималої кількості росіян "навіть 500 рублів - сума пристойна, її збирають весь рік на поїздку за кордон або до родичів". Таким чином, багато хто не зможе виїхати з країни, щоб "побачити світ".

Крім того, на думку фахівців, такий податок - це лише "зайве неврахування для чиновників, яке дуже зручно "пиляти", несильно за нього звітуючи".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Нагорода знайшла "героя": Прокурор, який не посадив Юрія Бойка, отримав частку в "Трускавецьких лікувальних водах" від його оточення

п’ятниця, 21 лютий 2020, 20:00

До жовтня 2017 року Жербицький обіймав посаду першого заступника військового прокурора Анатолія Матіоса. Новим співвласником ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» став екс-перший заступник військового прокурора Володимир Жербицький, якому тепер належить ч...

Зіркова фанатка Ху*ла зібралася в політику

п’ятниця, 21 лютий 2020, 18:51

Російська співачка Валерія, слідом за музикантом Сергієм Шнуровим, планує створити політичну партію і взяти участь у виборах до Держдуми в 2021 році. Пригожин зазначив, що вони роздумують над тим, щоб створити партію під назвою "Сильні жінки" до 2021 р...