ЛГБТ-військові пройдуть окремою колоною на марші рівності у Києві

Основною темою «КиївПрайду» цього року стала «Свобода. Єдність. Боротьба».

Доброволець батальйону Донбас Віктор Пилипенко заявив, що у Марші рівності, який пройде у Києві у неділю, 23 червня, окремою колоною пройдуть ЛГБТ-військові. Про це повідомляє Центр інформації про права людини, передають Патріоти України.

За його словами, ідея створити окрему колону ЛГБТ-військових та їхніх союзників у нього з'явилася після публічного камінг-ауту, який він зробив у 2018 році. «Після цього я створив групу у Facebook «Військові ЛГБТ та наші союзники», де зібрав усіх небайдужих ЛГБТ-ветеранів та наших союзників для того, щоб про те, що ЛГБТ-люди воюють за конституційні права громадян України, знало якомога більше людей», - сказав Пилипенко.

Пилипенко зазначив, що поки очікується участь 15 осіб у цій колоні. «Але сподіваємося, що зголоситься більше. На жаль, не всі військові ЛГБТ і союзники можуть нас підтримати своєю присутністю, адже більшість зараз перебуває в зоні ООС чи в інших містах», - сказав доброволець.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. НП в Очакові: На зустрічі кораблів постраждала журналістка (фото)

субота, 23 листопад 2019, 3:00

Дівчину медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги. Пізніше стало відомо, що Анжелу Слободян медики забрали з місця події і госпіталізували. У неї діагностовано відкритий перелом ноги.

Хіти тижня. "Руський мір" відкрив обличчя: Які країни голосували проти резолюції по Криму

субота, 23 листопад 2019, 2:00

Росія намагалася перешкодити ухваленню Генеральною асамблеєю ООН резолюції щодо мілітаризації Криму і ці спроби були "безпрецедентними". Представництво України в ООН опублікувало список країн, які голосували проти резолюції по окупованому Криму, підгот...