Ляшко розповів, коли МОЗ очікує другу хвилю коронавірусу

За словами головного санітарного лікаря, нового спалаху COVID-19 в сезон грипу в МОЗ остерігаються, адже діагностика буде ускладнена через інші інфекції і навіть їх поєднання.

Друга хвиля коронавірусу в Україні може прийти разом з сезонним грипом та іншими ГРВІ. Ці епідемії традиційно трапляються в країні в осінній та зимовий період. Про це Віктор Ляшко розповів в ефірі Радіо НВ, передають Патріоти України.

За словами головного санітарного лікаря, нового спалаху COVID-19 в сезон грипу в МОЗ остерігаються, адже діагностика буде ускладнена через інші інфекції і навіть їх поєднання. "Саме цієї другої хвилі ми остерігаємося і прогнозуємо таке серйозне зростання (захворюваності COVID-19. - Ред.), оскільки в таких випадках можливе поєднання інфекцій, і там буде досить важко діагностувати, який збудник викликав хворобу - чи то грип, то аденовірус", - сказав Ляшко.

Крім того, заступник міністра охорони здоров'я пояснив вчорашній добовий рекорд коронавіруса - 689 нових хворих. Таке різке зростання пов'язане з тим, що намагалися усунути чергу в дослідженні зразків крові для тестування на COVID-19.

"Ми усували чергу зразків, які були зібрані протягом останніх днів, передавали в інші лабораторії для того, щоб протестувати й не було черги, і потім робилися дослідження "сьогодні на сьогодні" або "сьогодні на завтра", - пояснив санлікар.

Найбільша черга зразків на перевірку, за словами Ляшка, у Києві та Львівській області.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2924 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 12 травень 2024, 6:23

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2024 року у хр...

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...