Лідери зміняться: Експерт пророкує світовій економіці різкий переворот

За словами експерта, Китай зростає значно швидше Штатів.

Економісти прогнозують, що в наступному десятилітті у рейтингу найважливіших економік відбудуться фундаментальні зміни. Зокрема, Китай випередить США, а конкуренція обох країн стане випробуванням на міцність для світу, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

"Протягом кількох десятиліть США є найбільшою економікою планети. В минулому році американська економіка оцінювалася приблизно в 20,5 трлн доларів, при цьому ВВП Китаю становив близько 2/3 від цієї суми. Втім, десять років тому економічна міць Китаю становила менше 1/3 такої США", – заявив головний економіст холдингу Allianz Людовик Субран.

За його словами, Китай зростає значно швидше Штатів. Очікується, що Пекін отримає перемогу над Вашингтоном вже до 2025 року.

Згідно з прогнозом великого британського банку HSBC, ВВП складе там близько 26 трлн доларів, а в США – тільки 25,2 трлн.

"Однак у прогнозі є ще один несподіваний момент, адже зміни торкнуться і третього місця: не пізніше, ніж до 2030 року, Індія, яка посідає сьогодні сьоме місце, обжене Японію і Німеччину і опиниться у трійці лідерів", – резюмував Субран.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Скандальний російський режисер вирішив "привласнити" половину України (відео)

середа, 29 січень 2020, 20:30

Свій спіч Шахназаров почав з брехливих тверджень про те, що західні й східні регіони України нібито не мають між собою нічого спільного, а тому повинні бути розділені. Свій спіч Шахназаров почав з брехливих тверджень про те, що західні й східні регіони...

Хіти тижня. Скандинавський "будинок смерті" виявили неподалік українського кордону (фото)

середа, 29 січень 2020, 19:00

"Будинок смерті" - це справжня споруда, розташована в центральній частині стародавнього цвинтаря. У селі Чепль в Східній Померанії (Польща) дослідники з Гданського археологічного музею виявили поховання скандинавських воїнів, яке датується ХІ століттям...