Вживання алкоголю під час лікування від COVID-19 може погіршити становище пацієнта і легку форму перевести в стан середньої тяжкості або важкий. Це значно ускладнює роботу лікарів і знижує шанси на одужання. Алкоголь також підвищує ризик інфікування у здорової людини. Як заявив лікар і керівник наркологічної клініки Руслан Ісаєв інтерв'ю радіо Sputnik, препарати, які застосовуються при лікуванні, не сумісні зі спиртним, так як в основному це антибіотики. Алкоголь не тільки нейтралізує їхню дію, але і підсилює їхній руйнівний вплив, передають Патріоти України.
Перш за все, мова про антибіотики. Ці препарати самі по собі можуть викликати побічні ефекти, а алкоголь сприятиме виникненню додаткових ускладнень. Також вживання алкоголю ускладнює дію антикоагулянтів-препаратів, що перешкоджають утворенню тромбів. Через алкоголь, який підвищує згортання крові, їх потрібно буде застосовувати у великих кількостях — - пояснив нарколог.
На думку і досвіду Ісаєва, при середньому і тяжкому перебігу коронавірусу, як і будь-якого іншого інфекційного захворювання, пацієнти відчувають себе дійсно погано. Одних це утримує від вживання спиртних напоїв, інші просто не в змозі думати про випивку зі зрозумілих причин. Проте міцна дружба з алкоголем не корисна нікому, бо знижений при алкоголізмі імунітет автоматично вписує людину в групу ризику.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...