"Ми перехворіємо майже всі, в легкій або середній формі, це неминуче, враховуючи швидке поширення і дуже простий спосіб передачі. Але старі, ослаблені іншими хронічними захворюваннями люди, онковиздоровлюючі на етапі хіміотерапії - ось вкрай висока група ризику щодо найбільш грізних ускладнень", - написала медик в своєму пості.
За її словами, київські реанімації заповнюються пацієнтами з пневмоніями, що вказує на те, що випадків зараження коронавірусом в Україні може бути більше, ніж повідомляє офіційна статистика. Однак, навіть пацієнтам, які перебувають з пневмонією в реанімаціях київських лікарень, не роблять тест на COVID 19, посилаючись на відсутність епідемічного анамнезу.
"В результаті пацієнтці, що знаходиться з п'ятниці в реанімації однієї з міських київських лікарень з двобічною пневмонією, після довгих роздумів, напевно, керівництва клініки, адже тестів отримали всього 11, - таки провели тестування у вівторок і підтвердили COVID 19. В п'ятиденному контакті виявилися природно всі співробітники відділення, які, звичайно ж, працювали без засобів додаткового захисту, а відповідно їхні родичі, друзі, та самі множте на скільки хочете", - описує картину поширення коронавірусу Тетяна Рослякова.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...