Лікар розповів, чи можна заразитися коронавірусом через готову їжу з доставки (відео)

Якщо ви відкрили якусь упаковку, висипали в тарілку, після цього упаковку викинули і помили руки, то ніякого ризику немає, переконаний доктор.​

Український доктор Євген Комаровський розповів, що заразитися коронавірусом через готову їжу з доставки практично неможливо. За його словами, існує ймовірність заразитися тільки через упаковку. На популярні питання доктор відповів у своєму відео в YouTube, передають Патріоти України.

"Але якщо ви відкрили якусь упаковку, висипали в тарілку, після цього упаковку викинули і помили руки, то ось уже ніякого ризику немає", – сказав доктор.

За словами Комаровського, в організації громадського харчування, як і в будь-який інший організації, де серед персоналу виявили хворого коронавірусом, контактні особи повинні ізолюватися на два тижні.

"Необхідність самоізоляції, її гострота, прямо пов'язана з тим чи спілкується структура, де виявлений хворий, з людьми чи ні. Умовно кажучи, у вас є офіс, в якому є п'ять чоловік. І всі ви добираєтеся на роботу на особистому автомобілі, тобто ні з ким не спілкуєтеся. Ви можете продовжувати самоізолюватись вп'ятьох в вашому офісі, якщо вам ні з ким не треба спілкуватися", – сказав Комаровський.

Тому, якщо на підприємстві громадського харчування виявлений хворий коронавірусом, його треба закрити на два тижні. Лікар висловив упевненість, що таке ставлення до виявлення заражених буде зберігатися недовго.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Парад Победы в Москве: дефиле дефективного металлолома", - Злий Одесит

п’ятниця, 3 липень 2020, 0:35

Таке масштабне дійство, як парад Перемоги, покликане продемонструвати міць і непереможність російської зброї, рік від року стає більшою мірою демонстрацією її технічної неготовності до протистояння з потенційним противником. Про це у своєму блозі пише ...

"Горліс-Горський: Як насправді втік з в'язниці Єлисаветграду автор "Холодного Яру", - історик

п’ятниця, 3 липень 2020, 0:15

2 липня 1920-го черговий по станції Єлисаветград міліціонер склав протокол про те, як Семянцов (Семянцев, Сімянцев) втік з-під конвою. Цим невловимим "Семянцовим" був Юрій Городянин-Лісовський на псевдо "Залізняк", більш відомий як Юрій Горліс-Горський.