Лікар розповів, яким дітям найбільше загрожує коронавірус

​Серед усіх дітей коронавірусна хвороба COVID-19 найбільш небезпечна для малюків від року до чотирьох років. Крім того, важко протікає хвороба у дітей з діабетом і онкозахворюваннями.

Про це розповіла дитячий інфекціоніст, доцент кафедри дитячих інфекційних хвороб Національного медичного університету імені О. О. Богомольця кандидат медичних наук Людмила Палатна, передають Патріоти України з посиланням на Факти.

«У групі ризику - діти і підлітки з хронічними захворюваннями (бронхіальною астмою, муковісцидозом, цукровим діабетом, ожирінням, ревматоїдним артритом) і ті, які раніше хворіли на пневмонію. Також коронавірус небезпечний для дітей, які страждають від онкологічних захворювань або імунодефіцитних станів», - розповіла інфекціоніст.
Ще однією групою, яка змушує насторожитися лікарів, є новонароджені, якщо діагноз COVID-19 підтвердився у матері. У світовій практиці були випадки, коли у новонароджених в перший день життя тест на коронавірус показував позитивний результат.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Один з найважливіших для християн днів року. Благовіщення Пресвятої Богородиці: Історія і заборони свята

понеділок, 25 березень 2024, 6:15

25 березня за новим стилем (7 квітня - за старим) - Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке належить до числа дванадесятих свят, тобто, найбільш значущих у житті Ісуса Христа і Богородиці. За Біблією, саме в цей день Архангел Гавриїл повідомив Діві Марі...

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...