Лікарні переповнені, люди без грошей: Коронавірус вдарив по "ДНР"

Окупаційна адміністрація замовчує реальний стан справ.

Незважаючи на те, що терористи "ДНР" не підтвердили жодного випадку зараження коронавірусом на окупованих територіях, ситуація в донецьких лікарнях критична, передають Патріоти України.

"Лікарні забиті пацієнтами з важкими бронхітами і пневмонією. Їх просто колосальна кількість. Рятуємо крапельницями, як можемо", – розповів один з лікарів інкогніто.

У місті повністю відсутні тест-системи на коронавірус. Вони начебто з'явилися в черговому "гуманітарному конвої" з Росії, але відразу зникли.

В аптеках немає масок, їх рекомендують шити з марлі. Але Росія заборонила ввезення марлі в "ДНР".

Терористи закликають людей не їздити на підконтрольну територію України, проте там – пенсії, продукти і ліки. "Пенсіонери в шоці: вони не отримують українську пенсію і їм доведеться виживати на копійчану допомогу "республіки", – пише видання.

При цьому заклади в Донецьку працюють, кафе і ресторани відкриті, торгові центри крутять музику біля входу. Також не закрилися місцеві школи, їх призначили "вільними до відвідування".

Джерело: Апостроф

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...