Люди б'ють на сполох: На Рівненщині почалося аномальне нашестя багатоніжок (відео)

Комахи повзають у дворах, заповзають у під'їзди і незабаром можуть опинитися в квартирах.

Місто Острог Рівненської області страждає від аномального нашестя чорних багатоніжок, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

"Їх б'ють палицями, вимітають, труять, але вони повертаються", – йдеться в сюжеті.

Головний спеціаліст управління фітосанітарної безпеки Острога Наталія Карпюк розповіла, що ці комахи називаються "ківсяки".

Жодної небезпеки для людей вони не становлять, оскільки є шкідниками сільськогосподарських культур. Багатоніжки живуть у грунті, а вилізли через вологу осінь.

"22 роки я в агрономії і, як агроном, такого нашестя ще не бачила", – додала Карпюк. За її словами, з ківсяками потрібно боротися пастками.

"Це покласти дошки, мокру ганчірку. Вони туди будуть налазити, а потім її забирати і викидати, знищувати: спалювати або механічно – розтоптати", – порадила експертка.

Місцевий житель заперечив, що багатоніжки неабияк допомагають у земляних роботах. "Вони розпушують ґрунт і у нас картопля родить", – зазначив він.

Стосовно розпушування грунту – фітосанітари згодні. Однак попереджають: якщо ківсякам дати волю, то з землі вони можуть доповзти і в квартири городян.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Пандемія коронавірусу: В мережі показали російський морг, завалений трупами померлих (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:24

Мішки з тілами пацієнтів, які померли від COVID-19, лежать не тільки на столах в холодильній камері і на ліжках, а й на підлозі в коридорі. "Работник показал, как морге мешки с телами пациентов, умерших от COVID-19, лежат не только на столах в холодиль...

Тепер ви точно захочете заглянути під свої шпалери: Пара робила ремонт в будинку і натрапила на доісторичну спадщину (фото, відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:12

Попередні мешканці явно були фанатами Юрського періоду. "Стены старых домов нередко становятся порталом в прошлое. Каменная кладка порой хранит в себе ценные вещи или послания, которые спустя года могут обнаружить новые жильцы. Это может быть привет из...