Про це розповів автор книжок "Іловайський щоденник" та "Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії" Роман Зіненко, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.
"Люди, що не воювали, але втомилися, просто постійно чують про негаразди, як наслідок від війни. Інша категорія - це волонтери та люди, які допомагали армії. І вони зараз зробили все і зрозуміли, що не потрібні та полишили цю справу. Є військові, що продовжили служити, а зараз вирішили не продовжувати. Мій знайомий каже, що вже все відвоював 5 років і більше не може. Я йому кажу: "А може, вже і не треба більше, давай додому, до родини?". Є й така втома.
А може бути, у людини сонце світить, діти граються за вікном і вона не розуміє, що це за війна. Дивиться новини, а в нас у найгірший день загиблих чотири людини. А в одному Києві за добу в ДТП більше гине людей, ніж на фронті. От і думає хтось: "Що то за війна, де ніхто не гине майже".
При тому, що в новинах по телевізору в нас кажуть про якійсь військовий конфлікт і домовляються з бойовиками.
Люди не можуть зрозуміти, що це таке відбувається: ні наступу, ні відступу. Сидять хлопці та стріляють один по одному", - каже Зіненко.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...