Про це розповів автор книжок "Іловайський щоденник" та "Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії" Роман Зіненко, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.
"Люди, що не воювали, але втомилися, просто постійно чують про негаразди, як наслідок від війни. Інша категорія - це волонтери та люди, які допомагали армії. І вони зараз зробили все і зрозуміли, що не потрібні та полишили цю справу. Є військові, що продовжили служити, а зараз вирішили не продовжувати. Мій знайомий каже, що вже все відвоював 5 років і більше не може. Я йому кажу: "А може, вже і не треба більше, давай додому, до родини?". Є й така втома.
А може бути, у людини сонце світить, діти граються за вікном і вона не розуміє, що це за війна. Дивиться новини, а в нас у найгірший день загиблих чотири людини. А в одному Києві за добу в ДТП більше гине людей, ніж на фронті. От і думає хтось: "Що то за війна, де ніхто не гине майже".
При тому, що в новинах по телевізору в нас кажуть про якійсь військовий конфлікт і домовляються з бойовиками.
Люди не можуть зрозуміти, що це таке відбувається: ні наступу, ні відступу. Сидять хлопці та стріляють один по одному", - каже Зіненко.
Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...
Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...