Люди "з російським акцентом" погрожували рідним голландських пілотів НАТО

Членам сімей голландських пілотів, які у 2017 році в складі сил НАТО патрулювали небо над країнами Балтії, надходили дзвінки з погрозами.

Дружинам і співмешканкам пілотів літаків F-16 не раз надходили дзвінки від осіб «з російським акцентом», які, зокрема, пропонували, щоб їхні чоловіки покинули регіон, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Співрозмовники також цікавилися, як дружини ставляться до служби їх чоловіків у Балтії.

Дзвінки часто надходили жінкам після того, як їхні чоловіки-пілоти, які виконували завдання в регіоні, дзвонили їм з особистих телефонів.

У Службі військової розвідки країни підтвердили, що їм відомо про такі випадки.

Нагадаємо, що Нідерланди активно долучаються до патрулювання НАТО неба над країнами Балтії, а також підтримують контингент в 270 військових на території Литви.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Все дуже погано: Російський блогер розкрив правду про реальний стан армії РФ

понеділок, 23 вересень 2019, 16:00

ВМС Росії стрімко втрачають великі кораблі, перетворюючись в слабкий регіональний флот. Від військової могутності РФ вже практично нічого не залишилося. "Военно-морской флот (ВМФ) России стремительно списывает старые крупные корабли, чтобы использовать...

Трагедія на Херсонщині: Батько нареченої загинув ... прямо на весіллі своєї дочки

понеділок, 23 вересень 2019, 13:58

Чоловік вийшов на проїжджу частину вулиці, щоб запалити фейєрверк. Тут його і збила машина. У Генічеську батько нареченої загинув ... прямо на весіллі своєї дочки. Її шумно святкували в кафе на вулиці Центральній, причому щедре застілля тривало допізна...