Люди "з російським акцентом" погрожували рідним голландських пілотів НАТО

Членам сімей голландських пілотів, які у 2017 році в складі сил НАТО патрулювали небо над країнами Балтії, надходили дзвінки з погрозами.

Дружинам і співмешканкам пілотів літаків F-16 не раз надходили дзвінки від осіб «з російським акцентом», які, зокрема, пропонували, щоб їхні чоловіки покинули регіон, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Співрозмовники також цікавилися, як дружини ставляться до служби їх чоловіків у Балтії.

Дзвінки часто надходили жінкам після того, як їхні чоловіки-пілоти, які виконували завдання в регіоні, дзвонили їм з особистих телефонів.

У Службі військової розвідки країни підтвердили, що їм відомо про такі випадки.

Нагадаємо, що Нідерланди активно долучаються до патрулювання НАТО неба над країнами Балтії, а також підтримують контингент в 270 військових на території Литви.

Інші публікації автора

Собака і банка супу: Найнесподіваніші знахідки в столичному транспорті

субота, 29 лютий 2020, 6:10

У транспорті Києва за 2019 рік пасажирами було втрачено 1927 речей. Найчастіше українці втрачали в транспорті пластикові картки, папки з документами і сумки. Але є в "бюро знахідок" і дуже дивні "потеряшкі". Наприклад, в минулому році в транспорті забу...

Посол Польщі у Києві зізнався, скільки "карт поляків" роздано українцям

субота, 29 лютий 2020, 5:45

Дипломат переконує, що «цей документ не можна придбати за гроші». Дипломат переконує: карта поляка – це не паспорт, а елемент компенсації полякам та їхнім нащадкам кривди, завданої в період репресій, історичної несправедливості, коли вони опинялися поз...