Логотип російського футбольного клубу порівняли з п'яним Ху*лом

Перемогу в своєрідному хіт-параді логотипів здобув "Мюнхен-1860" (Німеччина).

Авторитетний спортивний журнал FourFourTwo представив рейтинг 100 найкращих логотипів футбольних клубів, передають Патріоти України.

Російський футбольний клуб ЦСКА посiв 32-ге місце, а автори, намагаючись описати зображення, використовували порівняння з президентом РФ.

Логотип ЦСКА

"Лого такий же російський, як Володимир Путін, який п'є горілку в хутряній шапці. Кирилиця й квадратний вид знака ЦСКА були введені в 2003 році, а в 2008-му він був оновлений знову, щоб бути більшим, сміливішим і яскравішим. ЦСКА починав як армійська команда з типово стриманим логотипом, а в 1923 році додав червону зірку. З роками він еволюціонував і ставав яскравішим, додавалися нові елементи з вінками з листя, стрічками і футбольним м'ячем у стилі 1970-х", – йдеться в статті.

Перемогу в своєрідному хіт-параді здобув "Мюнхен-1860" (Німеччина). Друге місце посів шотландський "Абердін" (Шотландія). Замкнув трійку найкращих "Мілан" (Італія). Українських клубів у рейтингу не було.

Мілан
Абердін

Мюнхен-1860

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...