Логотип російського футбольного клубу порівняли з п'яним Ху*лом

Перемогу в своєрідному хіт-параді логотипів здобув "Мюнхен-1860" (Німеччина).

Авторитетний спортивний журнал FourFourTwo представив рейтинг 100 найкращих логотипів футбольних клубів, передають Патріоти України.

Російський футбольний клуб ЦСКА посiв 32-ге місце, а автори, намагаючись описати зображення, використовували порівняння з президентом РФ.

Логотип ЦСКА

"Лого такий же російський, як Володимир Путін, який п'є горілку в хутряній шапці. Кирилиця й квадратний вид знака ЦСКА були введені в 2003 році, а в 2008-му він був оновлений знову, щоб бути більшим, сміливішим і яскравішим. ЦСКА починав як армійська команда з типово стриманим логотипом, а в 1923 році додав червону зірку. З роками він еволюціонував і ставав яскравішим, додавалися нові елементи з вінками з листя, стрічками і футбольним м'ячем у стилі 1970-х", – йдеться в статті.

Перемогу в своєрідному хіт-параді здобув "Мюнхен-1860" (Німеччина). Друге місце посів шотландський "Абердін" (Шотландія). Замкнув трійку найкращих "Мілан" (Італія). Українських клубів у рейтингу не було.

Мілан
Абердін

Мюнхен-1860

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...

Покрова Пресвятої Богородиці: Народні повір'я і традиції свята

п’ятниця, 14 жовтень 2022, 6:28

Для всього православного світу 14 жовтня є особливою датою - саме в цей день відзначається велике свято Покрови Пресвятої Богородиці. Одне з найулюбленіших свят українців (церков названих на честь Покрови - найбільше на території України.-ред.) пов'яза...