Лукашенко вступив на посаду президента Білорусі, - ЗМІ

З ранку в білоруських ЗМІ і телеграм-каналах з'явилися дані про те, що центр Мінська перекритий. Публікувалися також фотографії кортежу президента Лукашенка, який прибув до Палацу Незалежності.

У Мінську проходить церемонія інавгурації Олександра Лукашенка, який вступив на посаду президента Білорусі, повідомило державне інформаційне агентство БелТА, передають Патріоти України.

Згідно з його інформацією, церемонія проходить у Палаці Незалежності в центрі Мінська. У повідомленні БелТА сказано, що "на церемонію інавгурації запрошено кілька сотень людей".

"Поклавши праву руку на Конституцію, Олександр Лукашенко виголосив присягу на білоруській мові, передає БелТА. - Потім він підписав акт про прийняття присяги, після чого голова Центральної комісії Білорусі з виборів і проведення республіканських референдумів Лідія Єрмошина вручила Олександру Лукашенко посвідчення Президента Республіки Білорусь".

Публічно інавгурацію не анонсувалася, тому повідомлення про вступ Лукашенка на посаду стало повною несподіванкою для жителів країни і журналістів.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Пандемія коронавірусу: В мережі показали російський морг, завалений трупами померлих (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:24

Мішки з тілами пацієнтів, які померли від COVID-19, лежать не тільки на столах в холодильній камері і на ліжках, а й на підлозі в коридорі. "Работник показал, как морге мешки с телами пациентов, умерших от COVID-19, лежат не только на столах в холодиль...

Тепер ви точно захочете заглянути під свої шпалери: Пара робила ремонт в будинку і натрапила на доісторичну спадщину (фото, відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:12

Попередні мешканці явно були фанатами Юрського періоду. "Стены старых домов нередко становятся порталом в прошлое. Каменная кладка порой хранит в себе ценные вещи или послания, которые спустя года могут обнаружить новые жильцы. Это может быть привет из...