Слідство триває з 2016 року – чиновників Міноборони підозрюють у халатному по відношенню до контролю постачальників «Молота». Збитки склали 7,2 млн грн. «За результатами дефектації встановлені конструкторські недоліки, які несумісні з подальшим використанням мінометів», – кажуть у військовій прокуратурі.
Зазначається, що на заводі «Маяк» було відсутнє обладнання для виробництва всіх механізмів зброї. Комплектуючі закуповувались у приватних постачальників.
Близько половини елементів «Молота» постачало ВАТ «Старокраматорський машинобудівний завод», яке належить колишньому регіоналу Максиму Єфімову. Зараз народний депутат завершив свою каденцію в рядах фракції «Блок Петра Порошенка».
В 2016 році на полігоні «Широкий лан» під час стрільб міномет «Молот» розірвався – загинуло двоє бійців. Після цього аналогічні інциденти кілька разів повторювалися. У 2018 році під час бригадних тактичних навчань в Рівненській області стався подібний випадок – загинуло три людини. За кілька місяців вибухнув ще один «Молот». На цей раз стріляли віддалено – «зі шнурка», у зв’язку з чим, бійці залишилися живі.
Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.
Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...