"Мы же братья!": У російській Думі хочуть приєднати Україну до "Союзної держави" РФ і Білорусі

Там переконані, що українці, нібито, бачать, які переваги для соціальної захищеності та розвитку економіки дає Союз Росії і Білорусі.

В російській Думі не виключають вступу України в так звану "Союзну державу" Мінська і Москви. Російський депутат Віктор Водолацький підкреслив, що третя слов'янська держава (Україна), крім Росії і Білорусі, може вступити в союз Мінська і Москви заради розвитку власної економіки, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.Він також зазначив унікальний розвиток оборони, медицини і культури двох країн. "Якщо ми говоримо про третю слов'янську державу, може бути, вони (Україна - ред.) теж приєднаються, щоб бути активним учасником для побудови таких взаємин", - заявив він.

Його слова були скептично сприйняті соціальними мережами, оскільки союзна держава Росії і Білорусі тріщить по швах буквально зараз. Відносини Мінська і Москви стрясають гучні скандали на тлі спроби поглинання Білорусі Росією.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З'явилися нові подробиці загадкової загибелі відомого бізнесмена в центрі столиці (фото)

середа, 26 лютий 2020, 18:47

Бізнесмен Леонід Вульф, якого знайшли мертвим у його квартирі 25 лютого, в останні місяці шукав людей, які вкрали у нього гроші і мав серйозні проблеми зі здоров'ям. Також він додав, що у бізнесмена по всіх симптомах було онкологічне захворювання, чере...

"Это России не существует, какой-то суповой набор": Українська блогерка відповіла експомічнику Ху*ла

середа, 26 лютий 2020, 18:38

Колишній помічник президента Росії Владислав Сурков заявив, що України не існує і отримав жорстку відповідь. Про це у своєму блозі пише Олена Кудренко, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Отвечу Суркову:. - Что мы думаем о России и о ...