"Мы же братья!": У російській Думі хочуть приєднати Україну до "Союзної держави" РФ і Білорусі

Там переконані, що українці, нібито, бачать, які переваги для соціальної захищеності та розвитку економіки дає Союз Росії і Білорусі.

В російській Думі не виключають вступу України в так звану "Союзну державу" Мінська і Москви. Російський депутат Віктор Водолацький підкреслив, що третя слов'янська держава (Україна), крім Росії і Білорусі, може вступити в союз Мінська і Москви заради розвитку власної економіки, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.Він також зазначив унікальний розвиток оборони, медицини і культури двох країн. "Якщо ми говоримо про третю слов'янську державу, може бути, вони (Україна - ред.) теж приєднаються, щоб бути активним учасником для побудови таких взаємин", - заявив він.

Його слова були скептично сприйняті соціальними мережами, оскільки союзна держава Росії і Білорусі тріщить по швах буквально зараз. Відносини Мінська і Москви стрясають гучні скандали на тлі спроби поглинання Білорусі Росією.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Дуже спокуслива лялечка": Міс Україна без білизни продемонструвала свої принади крупним планом (фото)

вівторок, 19 жовтень 2021, 3:00

Українська похвалилася досконалими формами в пікантній фотосесії. Українська модель переможниця конкурсу Міс Україна 2018 Леоніла Гузь похвалилася шикарним бюстом у фотосесії фотографу Andrew White. Леоніла Гузь позувала топлес і без білизни в незвичай...

З архіву ПУ. "Камни с неба": "Ми ж люди, що ви з нами робите, зупиніться!" - мешканка Криму до "влади"

понеділок, 18 жовтень 2021, 16:00

Кримчани не розуміють, чому з моменту "возвращения в родную гавань" "влада" нічого не робить для розвитку півострова, і з кожним роком в Криму якість життя людей тільки погіршується. Як зазначає в Twitter блогерка RoksolanaToday & КримUA, сепаратисти д...