Магнітні бурі в листопаді: У зоні ризику - жінки і діти

Магнітні бурі в листопаді небезпечні в першу чергу своєю тривалістю.

Геомагнітні коливання Сонця впливають як на судини, так і на психіку людини. І чим довше такий вплив, тим більше вимотаною і роздратованою стає людина, передають Патріоти України з посиланням на Главред.

Магнітні бурі - часта причина головного болю, безсоння, нервозності без явної на те причини. Тому так важливо дотримуватися балансу між фізичним навантаженням і відпочинком у періоди магнітних бур. Не навантажувати організм важкою їжею, не піддавати себе зайвим стресам. Більше гуляти, вчасно лягати спати і приймати ліки для нормалізації тиску – якщо в тому є необхідність.

Листопад буде періодом майже аномальної активності Сонця. І до цього варто підготуватися заздалегідь.

Коли проходять магнітні бурі в листопаді 2020

Листопад відразу ж почнеться з геомагнітних збурень.

⇒ Магнітні бурі 1-10 листопада 2020 - це потужна і дуже тривала атака на людський організм. У першу чергу в зоні ризику знаходяться вагітні жінки і діти. Найчастіше люди будуть скаржитися на втрату працездатності, підвищену збудливість і загальну слабкість (особливо наприкінці декади). Тому варто заздалегідь спланувати графік справ і скорегувати свій раціон із урахуванням цієї інформації.

⇒ Магнітна буря 11 листопада 2020 - вона буде середньої сили. На головний біль і загальний дискомфорт будуть скаржитися, в основному, лише метеозалежні люди.

⇒ Магнітні бурі 15-20 листопада 2020 - їхній пік припаде на 18 листопада. Саме в цей день мігрені, почуття втоми і дратівливості досягнуть свого апогею.

⇒ Магнітні бурі 20-25 листопада 2020 - метеоудар середньої сили. Він більше торкнеться психіки, ніж фізичного здоров'я. Однак через цю бурю вірогідні безсоння, загострення почуття тривоги і безпричинного страху. Варто заздалегідь налаштуватися на позитивний лад, а до раціону ввести заспокійливі чаї та відвари з трав (з ромашки, м'яти, лаванди, меліси).

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Провідна неділя 2025 року: Прикмети та традиції, що треба знати про радоницю

неділя, 27 квітень 2025, 0:10

Провідна або поминальна неділя, проводи, провідки, гробки, опроводи, радониця, дарна неділя, радниця, Томина неділя – все це назви однієї і тої ж традиції – згадувати душі померлих в першій після Великодня недільний день. Провідна неділя 2025 року у хр...

Світла середа 2025: Традиції і заборони третього дня після Великодня

середа, 23 квітень 2025, 7:40

Після Великодня почалася Світла седмиця. Кожен день цього тижня має свої традиції. Цьогоріч 23 квітня східні та західні християни разом відзначають Світлу середу. Про традиції третього дня Світлої седмиці переказують Патріоти України. Далі - мовою ориг...