"Майдану не буде. Суспільний супротив можливий в іншій формі", - філософ

Тепер маємо величезну кількість людей, які мають зброю.

Наступна революція в Україні може бути збройною. Про це в інтерв'ю журналу "Країна" розповів філософ Вахтанґ Кебуладзе, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

"Майдан неможливий зі зброєю. Якщо люди вийдуть на вулицю з пістолетами, рушницями й автоматами, це будуть вуличні бої. Тепер маємо величезну кількість людей, які мають зброю, вміють нею користуватися і мають бойовий досвід. І вони можуть вбивати, бо перетнули цей психологічний бар'єр. Тож суспільний супротив можливий, але в іншій формі. Дуже боюся, що цим може скористатися Кремль. Внутрішній безлад – найкращий дарунок для зовнішнього ворога", - каже філософ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Настають великі зміни": Потап злив провокаційне фото Каменських

понеділок, 14 жовтень 2019, 20:30

Після грандіозного весілля Насті Каменських і Потапа в мережі не перестають з'являтися чутки про те, що співачка вагітна. На фото парочка обіймається, а на талії у Насті видніється поясна сумка. На перший погляд здається, що це не сумка, а округлий жив...

Хіти тижня. Дякувати Дубинському: Раді пропонують ввести в Україні новий податок

понеділок, 14 жовтень 2019, 18:30

При купівлі або продажу готівкових доларів людям доведеться платити 1%. В Україні може з'явитися новий податок. Збір у розмірі 1% пропонують брати з усіх валютообмінних операцій у готівковій формі. Відповідні ініціативи містить проект закону №2208, яки...