Майструють з підручних матеріалів: Ексватажок терористів "ДНР" розповів про засоби захисту медиків ОРДО

Терорист відзначає, що в Донецьку медики ще так-сяк отримують медикаменти і засоби, то в маленьких містечках такого немає зовсім.

Глава "народного ради ДНР" в 2014-2015 рр. Андрій Пургин розповів, що на окупованій Донеччині медики не мають засобів захисту для роботи з інфікованими коронавірусом і майструють їх з підручних матеріалів, передають Патріоти України з посиланням на Донецкие новости.

"Відсоток хворих серед медиків - колосальний. Це найбільш вражена група. Медики, які були на роботі, перехворіють, напевно, під 100%. Населення, може, під 50%. Те, що медики розповідають про відсутність засобів індивідуального захисту, - це все правда. І через це така величезна кількість захворілих медиків ", - розповів колишній ватажок.

При цьому він зазначає, що в Донецьку медики ще так-сяк отримують медикаменти і засоби, то в маленьких містечках такого немає зовсім.

"У них і поліетиленові пакети на ногах, і все, що хочете. Це просто жах, особливо в маленьких містах. Наприклад, в Кіровському засоби захисту - з підручних засобів... В центрі Донецька - особливо в лікарнях, де медики мають вагу - там поставки йдуть ", - обурюється Пургін.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Тут ненавидять Україну та все, що із нею пов'язане", - Маркевич про район іспанської столиці Райо Вальєкано

середа, 16 червень 2021, 2:00

Фанати футбольного клубу "Райо Вальєкано" постійно ображають українського форварда Романа Зозулю, через його допомогу українській армії. За словами Маркевича, тут ненавидять Україну та все, що із нею пов'язане. Тому українському форварду Роману Зозулі ...

З архіву ПУ. У США проаналізували військову міць армії Путіна: Що загрожує Україні

середа, 16 червень 2021, 0:10

Росія у випадку поновлення військового вторгнення в Україну не зможе навіть наблизитися до берегів Дніпра, переконані експерти. Фахівці зі США оцінили потенціал російської армії та сценарії нападу на Україну. Згідно з їхніми прогнозами, війська Путіна ...