Майже третина українців взагалі не має заощаджень (опитування)

Ще майже 30% українців зазначили, що їх заощаджень вистачить тільки на місяць, а до півроку зможе протриматися лише чверть опитаних.

У 30,4% українців взагалі немає заощаджень. Про це свідчать результати опитування проведеного цифровим агентством Postmen серед користувачів Facebook, опубліковані в понеділок, 13 квітня, передають Патріоти України.
При цьому у 29,7% респондентів заощаджень вистачить тільки на один місяць, 16,5% зможуть протриматися до півроку, 5,2% - до одного року, а 4,2% мають заощадження, яких вистачить на три і більше років.
Відзначається, що 27,7% респондентів відзначили деяке збільшення своїх витрат, а 13,5% - значне зростання витрат, але у 26% опитаних витрати дещо зменшилися, а у 16,1% зменшилися значно. У 16,7% опитаних витрати не змінилися.
За останні 30 днів 80,3% респондентів купували більше продуктів харчування, ніж зазвичай, 37,2% стали купувати більше медикаментів, а 17,5% - більше товарів краси та гігієни. Також в список почастішали покупок увійшли алкоголь (11,3%), товари для тварин (9,5%) і товари для саду та городу (7,3%). Крім того, деякі респонденти відзначили, що останнім часом купували більше валюти, антисептичних засобів і онлайн-вебінарів.
Більшість українців, як і раніше вважає за краще здійснювати покупки оффлайн, тобто відвідуючи торгові точки, таких 63,3%. 17,6% опитаних віддають перевагу онлайн-покупок, а 19,1% не змогли дати відповідь.
Українцям все ж довелося відкласти багато покупки: наприклад, покупку одягу та взуття відклали 47,2% респондентів. На другому місці - подорожі: 40,9% повідомили про відкладений відпустці. Також 33,3% опитаних відклали покупку квитків на будь-які заходи, 28,1% - ремонт і покупку сантехніки. У списку відкладених покупок гаджети, побутова техніка, меблі, автомобілі та предмети розкоші (дизайнерський одяг і прикраси).
Опитування показало також, що 47,8% українців зазначили, що стали працювати менше. 19,9% стали працювати більше, а для 32,2% респондентів змін в роботі не відбулося. При цьому у віковій групі 18-25 років більше стали працювати 42% опитаних, тоді як в групі 45-55 років таких лише 16%.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

14 вересня - Воздвиження Хреста Господнього: Що категорично не можна робити в цей святковий день

субота, 14 вересень 2024, 0:10

14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...

Різдво Пресвятої Богородиці: Ця сильна молитва, прочитана з чистою душею, допоможе здійснити найзаповітніші бажання

неділя, 8 вересень 2024, 5:00

Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...