Малиновський став героєм матчу своєї команди з "Ювентусом" (відео)

Забитий м'яч для Руслана Малиновського став 7 у цьому сезоні за "Аталанту". Його команда посідає 3 сходинку в Серії А.

Руслан Малиновський

У 32 турі італійської Серії А "Ювентус" зіграв в нічию із "Аталантою" - 2:2, передають Патріоти України.

Команда Руслана Малиновського повела в рахунку на старті поєдинку завдяки голу Дувана Сапата. "Ювентус" зміг відповісти на старті другого тайму - Кріштіану Роналду реалізував пенальті.

Героєм матчу міг стати гравець збірної України Малиновський, який забив м'яч на 81-й хвилині. Українець відзначився через 13 хвилин після виходу на заміну, але в кінці гри Роналду реалізував ще один пенальті і встановив остаточний результат в грі.