Мама відомого політтехнолога ледь не стала жертвою популярного "розводу"

В Україні збільшилася кількість різних афер, в тому числі, по телефону.

Олексій Голобуцький

Жертвою популярного "розводу" ледь не стала мама відомого українського політтехнолога Олексія Голобуцького. Деталі інциденту він опублікував 16 березня на особистому акаунті в Facebook, передають Патріоти України.

"Подзвонили годину назад якісь гни*и моїй мамі і сказали, що я лежу з проломленою головою і потрібні гроші", - розповів Голобуцький.

Примітно, що аферист спочатку видавав себе за "пораненого" Голобуцького. Мама, перебуваючи в паніці від страшної звістки, повірила.

На щастя, поруч з нею в цей момент знаходився "пильний" брат Голобуцького. Аферист в розмові з ним поміняв "легенду", проте обдурити чоловіка йому, на щастя, не вдалося. "Маму майже змогли довести до непритомності, тварю*и", - обурився політтехнолог.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...