Дослідники з Массачусетського технологічного інституту (MIT) і Гарварду розробляють маску, яка може виявляти коронавірус при диханні, чханні і кашлі. Про це повідомляє Boston Globe, передають Патріоти України.
Кілька останніх тижнів експерти тестували технологію на здатність виявлення COVID-19 в слині людини. Коли коронавірус буде виявлятися, сенсори в масці будуть подавати флуоресцентний сигнал.
За словами вчених, датчики в масці містять генетичний матеріал, що здатен “прикріплятися” до вірусу. Вони активуються, коли виявляють комбінацію геному COVID-19 і вологи, яка видихається людиною.
Після того, як коронавірус буде виявлено, протягом періоду від 1 до 3 годин датчики випускають флуоресцентний сигнал, який може бути зафіксований флуорометром. Фахівці заявили, що один флуорометр буде коштувати всього 1 долар.
При цьому датчики, розроблені лабораторією для виявлення вірусу Зіку, показують результат через 2-3 години. У 2016 році вчені оцінювали вартість таких сенсорів у 20 доларів.
14 вересня за новим церковним календарем (27 вересня за старим) - Воздвиження Хреста Господнього, нагадують Патріоти України. Свято пов'язане з ім'ям рівноапостольної Олени, матір'ю імператора Костянтина, яка, згідно з церковним переказом, відшукала Хр...
Різдво Пресвятої Богородиці віруючі за новим стилем відзначають 8 вересня. І цей день вважається дуже сильним енергетично, а молитви мають особливу потужність. За однією з традицій жінки, у яких немає дітей, накривають святковий стіл і запрошують бідни...