Масові протести в Білорусі: Партизани зламали базу співробітників МВС країни

Силовикам поставили ультиматум.

Спеціальні групи білоруських силовиків знімають на відео дії своїх колег під час каральних операцій на акціях протесту і в місцях ізоляції протестуючих. Про це повідомляє Telegram-канал NEXTA, передають Патріоти України.

За даними авторів каналу, крім того, що виконавці наказів самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка знаходяться на пристойному постачанні у режиму, мотивацією їх жорстокості є та обставина, що при недостатньому завзятті в роботі їх можуть в будь-який момент «злити». Для цього і ведеться відеозйомка всього, що відбувається з боку людей глави МВС Юрія Караєва і глави управління справами Лукашенка Віктора Шеймана. Записи - прямий компромат на виконавців незаконних наказів.

«Крім цього цікавий факт. Звірства бандитів довели до того, що в ніч з 10 на 11 серпня до Вакульчика прийшли відставні генерали КДБ і переконували припинити насильство. Ми не знаємо, що точно відповів або зробив Вакульчик, але недавно він позбувся поста голови КДБ», - сказано в повідомленні.
Автори каналу додали, що завдяки діям патріотично налаштованих хакерів в їх руках опинилася база особистих даних на десятки тисяч «осіб з структур окупантів». Канал обіцяє їх оприлюднити, якщо в найближчі дні силовики не припинять насильство.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...