Масштаб катастрофи вражає: Потужні лісові пожежі в Австралії зняли з космосу (фото, відео)

Пожежі в Австралії залишили в диму майже всі південно-східне узбережжя країни.

Пожежі в Австралії, які вирують вже кілька місяців, зняли з космосу, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Масштаб лиха вражає. Зараз у штаті Новий Південний Уельс вирує 150 пожеж. Близько 3600 пожежних ведуть боротьбу з вогнем, в той час як сотні інших підготовлені для боротьби з новими спалахами. У деяких районах пожежні відкликані для збереження власного життя.

Перший знімок сфотографували в районі Бассової протоки і він був зроблений з американського супутника Landsat-8 24 липня 2019 року. Другий знімок показує ту ж ділянку території станом на 1 січня 2020 року.Після цього NASA зробило знімок 2 січня, на якому можна побачити, наскільки збільшилася площа пожеж.

Для боротьби з пожежами вже задіяли ВПС Австралії. У регіон були направлені п'ять вертольотів і два судна Королівського австралійського військово-морського флоту. Вони доставлять воду та паливо, нададуть підтримку в боротьбі з вогнем і допоможуть в евакуації.

Влада Австралії, слідом за самим густонаселеним штатом Новий Південний Уельс, ввела надзвичайний стан в найбільшому місті країни Сіднеї.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Найбільше відкриття такого роду в історії: В Єгипті знайшли 27 саркофагів віком понад 2 500 років (фото)

понеділок, 21 вересень 2020, 13:59

Всі труни повністю запечатані і не відкривалися з тих пір, як були поховані. У Єгипті, в стародавньому некрополі біля селища Саккара, виявили вже 27 стародавніх трун віком понад 2500 років. Експерти називають це відкриття археологів одним з найбільших ...

Карантин: "Укрзалізниця" з 21 вересня відновила продаж квитків на поїзди далекого прямування в ряд міст і районів

понеділок, 21 вересень 2020, 13:46

До переліку потрапили міста Івано-Франківськ, Коломия, Ізмаїл, Дубно, Тернопіль, Чернівці, Новоселицький та Рівненський райони. Це стало можливим завдяки рішенню Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, переда...