Мати в цей час була поряд: Дитина чотири хвилини пролежала на дні басейну перш, ніж її помітили (відео)

Медичним працівникам дивом вдалося за допомогою штучного дихання в кінці кінців повернути малюка до життя.

Поліцейський департамент міста Лівонія (американський штат Мічиган) опублікував в соцмережі Facebook відео, записане камерою спостереження в місцевому готелі. У басейні, де в цей час купалося досить багато людей, потонув залишений без нагляду дворічний хлопчик, передають Патріоти України.

На відео видно, що дитина спочатку бовтається, намагаючись тримати голову над водою, а потім поступово йде на дно і лежить там близько чотирьох хвилин. Ніхто з оточуючих цього не помічає. Зрештою по краю басейну пройшла дев'ятирічна дівчинка, яка помітила, потонувшого хлопчика і покликала свою хресну. Жінка кинулася у воду і витягла дитину, яка була в несвідомому стані.

На щастя, поруч випадково опинилися дві медсестри - в готелі якраз в цей час проходила конференція медичних працівників. Жінкам дивом вдалося за допомогою штучного дихання в кінці кінців повернути малюка до життя.
Повідомляється, що мати дитини, якого рятували чужі люди, в цей час також перебувала в басейні. Зараз вирішується, чи будуть їй пред'явлені звинувачення в зневазі батьківськими обов'язками.
Дівчинка, її хрещена і обидві медсестри представлені до спеціальної нагороди, яка буде їм вручена в поліції.
Поліцейський департамент Лівонії попереджає, що утоплення - найбільш поширена причина загибелі дітей у віці від року до чотирьох років - якщо не брати до уваги смертей, обумовлених вродженими дефектами. І закликає батьків стежити за своїми дітьми, коли вони знаходяться у воді.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Біда в тому, що українці, як і ізраїльтяни, не вірять в коронавірус", - Роман Гольдман

понеділок, 21 вересень 2020, 18:35

В Україні що не день - новий антирекорд. То за кількістю виявлених заражених, то за кількістю загиблих від інфекції. "Снова ежедневный счет заболевших идет на тысячи, это пугает, но в основном власти. Простые граждане продолжают повсеместно нарушать по...

Сімейна ідилія тривала недовго: Аліна Гросу розлучилася з російським бізнесменом

понеділок, 21 вересень 2020, 18:24

За словами співачки, після того, як пара почала вести спільний побут, стало зрозуміло, що вона заробляє більше чоловіка. Влітку 2019 року Аліна Гросу і Володимир Комков зіграли пишне весілля в Італії. Але незабаром пара роз'їхалася по різних квартирах....