Мати в цей час була поряд: Дитина чотири хвилини пролежала на дні басейну перш, ніж її помітили (відео)

Медичним працівникам дивом вдалося за допомогою штучного дихання в кінці кінців повернути малюка до життя.

Поліцейський департамент міста Лівонія (американський штат Мічиган) опублікував в соцмережі Facebook відео, записане камерою спостереження в місцевому готелі. У басейні, де в цей час купалося досить багато людей, потонув залишений без нагляду дворічний хлопчик, передають Патріоти України.

На відео видно, що дитина спочатку бовтається, намагаючись тримати голову над водою, а потім поступово йде на дно і лежить там близько чотирьох хвилин. Ніхто з оточуючих цього не помічає. Зрештою по краю басейну пройшла дев'ятирічна дівчинка, яка помітила, потонувшого хлопчика і покликала свою хресну. Жінка кинулася у воду і витягла дитину, яка була в несвідомому стані.

На щастя, поруч випадково опинилися дві медсестри - в готелі якраз в цей час проходила конференція медичних працівників. Жінкам дивом вдалося за допомогою штучного дихання в кінці кінців повернути малюка до життя.
Повідомляється, що мати дитини, якого рятували чужі люди, в цей час також перебувала в басейні. Зараз вирішується, чи будуть їй пред'явлені звинувачення в зневазі батьківськими обов'язками.
Дівчинка, її хрещена і обидві медсестри представлені до спеціальної нагороди, яка буде їм вручена в поліції.
Поліцейський департамент Лівонії попереджає, що утоплення - найбільш поширена причина загибелі дітей у віці від року до чотирьох років - якщо не брати до уваги смертей, обумовлених вродженими дефектами. І закликає батьків стежити за своїми дітьми, коли вони знаходяться у воді.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Санжари" по-румунськи: У сусідній країні почалися протести через евакуацію людей з Італії

понеділок, 24 лютий 2020, 18:48

Влада Румунії вирішила екстрено повернути своїх громадян з-за кордону через поширення епідемії коронавируса в Італії. Слідом за Україною в інших країнах континентальної Європи (включаючи членів Європейського Союзу) також почалися масові акції протесту ...

"На даному етапі причин для занепокоєння немає", - експерт про те, як вдарить коронавірус по заробітчанах і економіці України

понеділок, 24 лютий 2020, 18:37

На думку фахівця, ситуацію з можливим впливом епідемії коронавируса на економіку України можна оцінити цілком однозначно. Політичний і економічний експерт Тарас Загородній розповів про те, як епідемія китайського коронавируса може вплинути на економіку...