"Медузний кисіль" зняли на відео на Азовському морі

Кадри, зроблені на вимоїні Молочного лиману.

На узбережжі Азовського моря в Запорізькій області, де відпочивальники жалілися на навалу медуз, справжній "кисіль" з морських мешканців помітили на Молочному лимані. Відповідне відео було опубліковано на Youtube-канал DimAnTravel, передають Патріоти України.

Автор ролика збирався перейти на інший берег, але, побачивши медузне місиво, подібне до желе, не став ризикувати.

На відео можна побачити, що курортників, які хотіли перейти промоїну, що з'єднує Молочний лиман з Азовським морем в районі розібраного мосту, жахнула картина навали морських мешканців.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

"Літаючий сарай": У США визначили найпотворніший літак у світі

неділя, 27 вересень 2020, 0:26

Літальні апарати, що розроблялися країнами Варшавського договору, зазвичай не відрізнялися красою. Польський літак M-15 Belphegor є самим «потворним» у світі, пише Popular Mechanics, передають Патріоти України. Видання запевняє, що літальні апарати, що...

Зберегти здоров'я та нерви водолазів: У Києві протестували надсучасний підводний дрон (відео)

неділя, 27 вересень 2020, 0:08

Дрон планують використовувати для допомоги у підводних обстеженнях Дніпра. У Києві протестували в реальних умовах підводний дрон Chasing M2. Цей дрон є одним із найсучасніших і найефективніших пристроїв серед тих, що призначені для роботи під водою. Ві...