Медики бояться за життя Х*йла: Наближений до Кремля журналіст розповів, чому Путіну досі не вкололи "не имеющий аналогов в мире" "Спутник V"

Путін не отримав щеплення через те, що вакцину поки не рекомендують його лікарі.

Російський журналіст Олексій Венедиктов вважає, що президент РФ Володимир Путін не зробив щеплення тільки з однієї причини - у нього існує свій власний календар щеплень. В ефірі радіостанції «Ехо Москви» журналіст підкреслив, що російський лідер пройде вакцинацію, але тільки після відповідного рішення медиків, передають Патріоти України.

Також журналіст підкреслив, що Путін є тією людиною, яка дуже уважно стежить за своїм здоров'ям, тому він обов'язково прислухається до порад фахівців. «Я думаю, що у нього є календар щеплень. Я думаю, що його лікарі ведуть, природно. І я думаю, що цей календар є основним. Ось коли лікарі скажуть ... Він же, в цьому сенсі, трепетно ставиться до свого здоров'я, значить, він повинен прислухатися до лікарів», - пояснив Венедиктов.
Він вважає, що Путін не отримав щеплення не тому, що він не довіряє російській вакцині, а лише через те, що вакцину поки не рекомендують його лікарі. Втім, Венедиктов уточнив, що рішення Путіна зробити щеплення від коронавіруса - це навіть більше політична, а не медична тема, але якщо вибирати між політикою і турботою про здоров'я, Путін вибере останнє.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. Сталінські кати, з котрих пропаганда ліпила героїв: Влітку 1941 року "терористові СРСР №1" Судоплатову доручили сформувати диверсійні групи для дій на окупованих гітлерівцями територіях

вівторок, 13 квітень 2021, 0:10

Судоплатовські диверсанти досі оточені легендами героїзму розвідки військового часу. Однак у переважній більшості то були не кадрові розвідники, а кваліфіковані карателі, фахівці з організації політичного розшуку і масових репресій. "Исидор, он же Миха...

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.