Медики столичної "швидкої" влаштували акцію протесту через зниження зарплати (фото)

Співробітники Київської міської клінічної лікарні швидкої допомоги повідомили, що їм вполовину урізали зарплату.

Лікарі Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги поскаржилися на зниження заробітних плат. "Приблизно на 40-50% зарплата знизилася", - розповіли вони журналістам на брифінгу біля лікарні, який відбувся сьогодні, передають Патріоти України з посиланням на LB.ua.

"Ми запитуємо тих, хто регулює це: що нам робити далі? Як нам далі працювати, як годувати сім'ї? Ми вийшли для того, щоб сказати, що ми б хотіли змін, але змін в кращу сторону, а не дивитися, як система з кожним роком дедалі погіршується", - заявили лікарі.

За даними Національної служби здоров'я, за рахунок субвенції з держбюджету лікарня швидкої допомоги в минулому році отримала на 20% більше, ніж з квітня (після старту другого етапу реформи) отримує від НСЗУ. Крім того, минулого року 24 млн грн лікарня швидкої допомоги отримала з бюджету Києва. А у цьому році такої підтримки поки що немає.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...