"Мені картоплю фрі і колу, будь ласка": Дикий кабан увірвався в McDonald's (відео)

Крім того, за кабаном ганявся поліцейський, намагаючись його спіймати.

В італійському місті Вентімілья дикий кабан увірвався McDonald's, влаштувавши переполох серед відвідувачів, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Деякі з них встрибували на столи, намагаючись не потрапити йому на шляху. Хоча саме тварина була налякана не менше.

Крім того, за кабаном ганявся поліцейський, намагаючись його спіймати.
Чим закінчилася справа і яким чином кабан опинився в ресторані не повідомляється. Іноді ці тварини і раніше з'являлися в місті, приходячи з довколишнього лісу.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...