Мережа в шоці: Вулицями Києва вигулювали ... леопарда (фото)

Перехожі в Києві помітили чоловіка, який вигулював велику кішку – начебто, леопарда. Ці тварини не можуть бути домашніми за своєю природою, тож є загрозою для людей.

Фото чоловіка, який гуляє біля Ботанічного саду в Києві з леопардом на повідці, опублікувала 15 листопада спільнота UAnimals у Фейсбуці, передають Патріоти України.

Зауважимо, що леопарди – небезпечні тварини, гуляти з ними – небезпечно і для людей, і для самої звірини.

Утім, користувачі мережі засумнівалися, чи це дійсно леопард, оскільки фото неякісні. Припустили, що це може бути сервал або кіт Ашера.

Для порівняння: леопард, сервал та кіт Ашера (фото з pixabay):леопардсервалкіт Ашера

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. Дієта не допоможе: Причину ожиріння виявили в генах

четвер, 14 жовтень 2021, 23:55

Люди можуть відчувати ускладнення при схудненні, незважаючи на здоровий спосіб життя. Вчені встановили, що ген, який відповідає за контроль запалення в організмі, в той же час підвищує ризик ожиріння. Однак, як показали експерименти співробітників Унів...

З архіву ПУ. Іноді природа жартує: У мережі показали, як зараз виглядають сестри-близнючки, які народилися з різним кольором шкіри (фото)

четвер, 14 жовтень 2021, 2:00

Ймовірність народження таких близнюків двох рас дорівнює 1 до 500. Усі звикли, що якщо близнюки, то вони обов'язково мають бути як дві краплі води, схожі між собою. Буває, що навіть коли вони народжуються з різною зовнішністю, то все одно мають подібні...