Мешканців Донбасу попередили про підступність плану путінської паспортизації (відео)

Жителів Донбасу "заманюють" по кримському сценарією: російськими паспортами і пенсією РФ.

Про це розповів український журналіст Роман Цимбалюк у своєму відеоблозі на YouTube, передають Патріоти України.

"У Пекіні Путін сказав, що середня пенсія в Україні на російські гроші - 6 тисяч рублів (2456 грн. - ред.). Так, середня пенсія, напевно, об'єктивно в Росії може бути вищою. Але тут все дорожче. І ось коли президент Росії, говорить, що вони будуть роздавати паспорти РФ всім українцям, вони ваблять нас цими пенсіями російськими", - пояснив журналіст.

"Ось, в Криму вже заманювали бабусь нещасних, а потім приїхав Медведєв і вони говорили: "Ми не можемо прожити на 8 тисяч рублів (3275 грн. - ред.)". 8 тисяч рублів, увага! А Путін каже, що середня пенсія в Україні - 6 тисяч рублів в еквіваленті. це що виходить, Батьківщину продали за 2 тисячі рублів?! По-моєму, це ідіотизм. Не можна вимірювати життя і свою країну пенсіями", - підкреслив Цимбалюк.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Блог з Луганська: Про що бояться говорити місцеві

понеділок, 24 лютий 2020, 10:49

Найпоширеніший з забобонів – не говорити нікому заздалегідь про заплановану поїздку в Україну. Про це у своєму блозі пише луганчанка Яна Вікторова, передають Патріоти України. "Абсолютно несподівано я зробила відкриття – люди тут стали навдивовижу забо...

"Коронавирус: новое оружие гибридной войны Кремля", - ІС

понеділок, 24 лютий 2020, 10:39

Використовувані ними методи не відрізняються новизною - брехня, дезінформація і маніпуляції з залученням всіх доступних їм засобів: ЗМІ, соціальні мережі, релігія. Про це йдеться в матеріалі групи "Інформаційний спротив", передають Патріоти України. Да...