Мета візиту засекречена: Російський омбудсмен прибула до Києва

Москалькова пробуде в столиці України один день, 23 серпня.

Тетяна Москалькова

Уповноважена з прав людини в Російській Федерації Тетяна Москалькова прибула до Києва, повідомляє пресслужба посольства Росії в Україні, передають Патріоти України.

"Сьогодні вночі Тетяна Миколаївна вилетіла до Києва, перебуває зараз там", — повідомили росЗМІ в пресслужбі омбудсмена. Водночас там зазначили, що про мету візиту омбудсмена до Києва їм не відомо.

У свою чергу в прес-службі офісу українського омбудсмена Людмили Денисової про приїзд Москалькової повідомили: "Офіційного повідомлення немає, самі стежимо за інформацією".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Українські заробітчани у Фінляндії - найчисельніші

субота, 14 грудень 2019, 23:29

За останні два роки українці обійшли естонців за кількістю трудових мігрантів у Фінляндії. У 2018 році понад 1800 українців приїхали на роботу до Фінляндії. Водночас естонців приїхало близько 1200 людей. Крім працівників, про яких знає Імміграційна слу...

Свято наближається: В окупованому Донецьку жаліються на високі ціни у місцевих ресторанах

субота, 14 грудень 2019, 23:15

Донеччанин журиться, що «хтось в Республіці виживає, а хтось дуже непогано веселиться і розважається на вкрадені батьками гроші». Так, один з користувачів пише: «У меня вопрос, рестораны: ПушкинЪ, Claude Monet, Barberry для кого работают, и кто там мож...