Мінфін США атакує: Amazon поплатився за роботу в анексованому Криму

Незважаючи на заяву компанії від 2015 року щодо призупинення роботи з клієнтами на анексованому півострові, Amazon за фактом реалізовував свою продукцію до 2018 року.

Управління з контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США оголосило про штраф в розмірі 134 523 долара США по відношенню до Amazon.com. Компанія надавала послуги з порушенням санкційних програм, в тому числі функціонуючи в Криму. Документ опублікований на сайті Мінфіну США, передають Патріоти України.

В результаті недоліків, пов'язаних з процесами перевірки санкцій Amazon, інтернет-магазин надавав товари і послуги особам і регіонам, які перебували під санкціями США. Йдеться про роботу в Криму, Ірані та Сирії.

Незважаючи на заяву компанії від 2015 року щодо призупинення роботи з клієнтами на анексованому півострові, Amazon за фактом реалізовував свою продукцію до 2018 року.

У Мінфіні США вважають, що компанія пізно повідомила про некоректну роботу. Спочатку Amazon мали намір оштрафувати більш ніж на мільйон доларів. Але після з'ясування подробиць справи і з огляду на той факт, що компанія заявила про порушення самостійно, у відомстві значно скоротили штраф.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Хіти тижня. "Это было, было...": Як проходив перший конкурс краси в СРСР (фото)

середа, 5 серпень 2020, 2:00

31 рік тому відбувся перший всесоюзний конкурс краси "Міс СРСР-1989", учасницями якого стали 35 дівчат-переможниць міських, обласних та регіональних конкурсів. Тоді для організаторів і моделей це був перший досвід заходів подібного масштабу, тому трапл...

Хіти тижня. У мережі показали, як "Укравтодор" перевіряє якість нового дорожнього покриття (фото)

середа, 5 серпень 2020, 1:00

В процесі перевірки здійснювалось вимірювання поперечного похилу та ширини проїзної частини. Зазначається, що у планах на 2020 рік – завершити роботу з влаштування верхніх і нижніх шарів дорожнього покриття на протяжності 68,4 км. Загалом на автомобіль...