"Міністр МВС" "ДНР" поїхав у Москву "на килим", а його майно вивезли ... на підконтрольну Україні територію", - блогер

Відзначається, що "справи у Дикого не дуже"...

«Міністр» «МВС» «ДНР» Олексій Дикий нібито «відбув на килим» до Москви, щоб там відзвітувати про «катастрофічну ситуацію» на тимчасово непідконтрольних українському уряду територіях Донецької області. Про це повідомив блогер з ОРДО Артем Баровський, що працює під ніком «Простий солдат», передають Патріоти України.

При цьому, за даними Баровського, на наступний день після його від'їзду нібито в напрямку України виїхали два вантажних автомобіля, завантажених певним майном Дикого. «Спокійно (без будь-яких перевірок), в супроводі, перетнули кордон! Що саме було вивезено, не відомо. Можливо, частина секретної документації, дорогі речі, здобуті за роки владарювання коштовності», - пише Баровський.
Він стверджує, що «справи у Дикого не дуже...». «Як нам вдалося дізнатися у перевіреного джерела, плачевні! Воно й не дивно, адже він (Дикий) примудрився не тільки прикривати рот "голові" "республіки", але і "зрушувати верхівки" в РФ! Через що власне і нажив собі ще більше ворогів», - стверджує блогер.

Він зазначив, що Дикий може вивозити якісь цінності, поки «глава» ОРДО Денис Пушилін знаходиться в Криму на святкуванні чергової річниці анексії. «Відзначає "на повну" перемогу сусідів, а ми втрачаємо останнє. Дико зручний момент обраний для "списання"», - пише блогер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...