Міністр розповів про головну перемогу України над коронавірусом

За його словами, протокол лікування в Україні розробляли кращі практикуючі лікарі країни, які добре знаються на своїх спеціальностях.

Максим Степанов

Про те, наскільки ефективно в Україні лікують хворих на коронавірус COVID-19, можна судити за низькою смертностю. У такій країні, як Велика Британія, цей показник 15%, а в нашій країні – всього 2,4%, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передають Патріоти України з посиланням на Укрінформ.

За його словами, протокол лікування в Україні розробляли кращі практикуючі лікарі країни (реаніматологи, інфекціоністи, ендокринологи, кардіологи), які добре знаються на своїх спеціальностях. За основу вони брали клінічні рекомендації США, Японії, Італії, Франції, Німеччини, а також враховували перелік лікарських засобів, яким чином в тих країнах їх використовують, при яких станах.

"Наскільки він (протокол лікування) виправдав себе і наскільки він позбавляє лікарів маневру? Єдиним критерієм можуть бути результати лікування. Зазначу, коли ми говоримо про випадки загибелі при COVID-19, ми рахуємо всі без винятку випадки, тобто всюди, де є COVID -19, всі групи ризику, в тому числі тих, у кого були супутні захворювання. І сьогодні у нас летальність від коронавірусної хвороби на рівні не більше, ніж 2,4%. Тоді як така країна, як Велика Британія, має рівень 15%. Думаю, це в значній мірі є відповідь на питання, наскільки ми діяли правильно", – зазначив Степанов.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Військовий авіапарк і катастрофа Ан-26: На що здатні військові літаки України

середа, 30 вересень 2020, 22:44

Попри налагоджені процеси ремонту та модернізації наявної техніки, бойова авіація потребує сучасних літаків п’ятого покоління. Військова авіація України може вичерпати свій ресурс і втратити боєздатність вже через 10-15 років. Парк Повітряних сил не по...

Хіти тижня. Ви здивуєтеся: Фахівці склали список найбільш корисних алкогольних напоїв

середа, 30 вересень 2020, 22:30

Вчені відзначили, що помірне вживання цих напоїв корисно для здоров'я. Фахівці із США склали список найбільш корисних видів алкоголю. З'ясувалося, що крім червоного вина, у цей список потрапило темне пиво і популярний коктейль "Кривава Мері". В топ най...