Міносвіти широко відчиняє двері до вишів молоді з окупованих територій

3 червня почали роботу освітні центри Крим-Україна і Донбас-Україна, через які жителі тимчасово окупованих територій можуть вступити в українські виші і профтехи за спрощеною процедурою - без ЗНО, українського паспорта й атестата.

"Освітні центри працюють в Україні з 2016 року. За цей час кількість студентів, які скористалися процедурою спрощеного вступу, суттєво збільшилася. Наприклад у 2016 році таких абітурієнтів було менше 1 тис., тоді як зараз їх вже майже 2 тис. Важливо, що поступово через освітній центр жителі Донбасу і Криму зможуть отримати диплом, визнаний в Україні і світі. Сподіваємося, що цього року кількість таких абітурієнтів буде ще більша", - зазначив заступник міністра освіти і науки Юрій Рашкевич, передають Патріоти України з посиланням на Урядовий портал.

Центри "Крим-Україна" відкрилися на базі 35 закладів вищої освіти у 8 регіонах України: Одеській, Миколаївській, Запорізькій, Херсонській, Харківській, Львівській, Дніпропетровській областях та місті Києві.

Центри "Донбас-Україна" діють на базі понад 40 вишів - переміщених із зони ООС або тих, які розташовані на підконтрольній Україні території Луганської та Донецької областей. Це міста Бахмут, Вінниця, Дніпро, Краматорськ, Кремінна, Кривий Ріг, Костянтинівка, Покровськ, Лиман, Лисичанськ, Маріуполь, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Старобільськ, Слов'янськ, Торецьк.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Богуслаєв-молодший придбав собі острів біля італійського узбережжя

понеділок, 3 серпень 2020, 13:59

У давні часи цей острів належав католицькій церкві, останні 150 років - заможним власникам промислових підприємств та банкірам. Острів Галлінара розташований за 1,5 км від материка, між містами Альбенда і Алассіо. Ширина та довжина острова - менш ніж п...

Розчленований на Росії український репер перед смертю збирався розлучитися з дружиною і піти до коханки, - ЗМІ

понеділок, 3 серпень 2020, 13:45

30 липня в Пітері в квартирі виявили розчленоване тіло, яке належить реперу Енді Картрайту. За попередніми даними, співака розчленувала його дружина, яка повідомила, що він помер чотири дні тому від передозування. Репер з України Енді Картрайт, розчлен...