Мінус півцентнера сміху: Російський комік схуднув на 45 кілограм (фотофакт)

47-річний актор планує "скинути" ще 20 кіло.

Гуморист, учасник проекту «Криве дзеркало» Олександр Морозов аби схуднути зважився на радикальний крок - він переніс операцію з ушивання шлунку і гастрошунтування. Таким чином, вага артиста знизилася відразу з 140 кг до 95 кг, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

«У огрядного чоловіка падає тестостерон, а це прямий зв'язок з бажанням жити, творити, любити. Просто стаєш шматком сала з очима, а зараз я молодий і прекрасний», - пояснив своє рішення 47-річний актор, анонсувавши готовність позбутися ще від 20 кг.Також він готується до операції з видалення зайвої шкіри, яку проведе вже після стабілізації ваги. «Що стосується зайвої шкіри, то від неї буду позбавлятися оперативним шляхом. Ось якщо я був би молодий, можливо, хірургічного втручання можна було б уникнути, але мені вже 47, і після великих об'ємів надлишок шкіри вже ніколи не підтягниться. Думаю, скину ще 20 кілограмів і тоді піду на операцію», - пояснив Морозов журналістам.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...

"Пилип не до всіх прилип": У християн східного обряду починається Різдв'яний піст. Що треба знати про Пилипівку

понеділок, 28 листопад 2022, 9:09

Заговини до посту завжди починається на Пилипов день (27 листопада), звідси бере початок народна назва цієї церковної аскези. 28 листопада, для православних вірян починається Різдвяний піст, котрий встановлено на честь святкування Різдва Христового, на...