Міського голову Черкас хочуть преміювати на 400%

Затвердити проєкт рішення мають депутати міськради. Саме вони встановлюють розмір надбавок і премій для мера.

Меру Черкас Анатолію Бондаренку мають намір виписати премії у розмірі 400% за високі досягнення на своїй посаді в розробці проєктів, передають Патріоти України з посиланням на місцеве видання "Чесно".

Відповідний проєкт рішення розроблено і зареєстровано департаментом управління справами та юридичного забезпечення міськради.

"Міський голова може розраховувати на 100% премії за високі досягнення як керівник, який безпосередньо займається розробленням проєктів нормативно-правових актів і проводить їхню експертизу. Ще 300% йому можуть нарахувати як щомісячне преміювання", – ідеться в повідомленні.

Також документ передбачає надання допомоги для вирішення соціально-побутових питань та на оздоровлення під час щорічної відпустки. Розмір кожної з них дорівнює середньомісячній зарплаті.

Тепер затвердити проєкт рішення мають депутати міськради. Саме вони встановлюють розмір надбавок і премій для мера.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...