"Місто без стереотипів": У Запоріжжі затримали кількох нападників на ЛГБТ-акцію (фото)

"Опоненти" спробували напасти на ЛГБТ-активістів по закінченню заходу, коли тих розсаджували по автобусах.

Низкою інцидентів відзначилася ЛГБТ-акція "Місто без стереотипів", яка відбувалася на площі Фестивальній у Запоріжжі сьогодні, 20 вересня, передають Патріоти України з посиланням на Depo.Запоріжжя.

Акція "Місто без стереотипів" відбулася на площі Фестивальній. На жаль, як й всі подібні попередні заходи у Запоріжжі, вона не обійшлася без провокацій з боку противників таких акцій.

"Опоненти" спробували напасти на ЛГБТ-активістів по закінченню заходу, коли тих розсаджували по автобусах. Намагалися жбурляти петарди та яйця. Поліція, якої було чимало, реагувала миттєво.

Кількох нападників затримали.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Пандемія коронавірусу: В мережі показали російський морг, завалений трупами померлих (відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:24

Мішки з тілами пацієнтів, які померли від COVID-19, лежать не тільки на столах в холодильній камері і на ліжках, а й на підлозі в коридорі. "Работник показал, как морге мешки с телами пациентов, умерших от COVID-19, лежат не только на столах в холодиль...

Тепер ви точно захочете заглянути під свої шпалери: Пара робила ремонт в будинку і натрапила на доісторичну спадщину (фото, відео)

понеділок, 26 жовтень 2020, 18:12

Попередні мешканці явно були фанатами Юрського періоду. "Стены старых домов нередко становятся порталом в прошлое. Каменная кладка порой хранит в себе ценные вещи или послания, которые спустя года могут обнаружить новые жильцы. Это может быть привет из...