Місцеві вибори 2020: Кравчук розповів про шантаж Росії у ТКГ

Росіяни весь час шукають і шукатимуть інші ультиматуми Україні.

Росіяни шантажують українську делегацію в Тристоронній контактній групі вимогою змінити постанову Верховної Ради про проведення місцевих виборів. Про це заявив голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

"Є шантаж. Йде процес обговорення, прийняття рішення. Вони (російська делегація, - ред.) одразу висувають питання: "Постанова ВР нехтує рішеннями ТКГ, тому ми не можемо погодитися на виконання цих рішень". Мовляв, ці рішення треба відтермінувати, поки не буде змінена постанова. Тому всі обговорення рішень і їхнє виконання ставиться в залежність від зміни постанови ВР", – пояснив Кравчук.

Росіяни шукають і шукатимуть інші ультиматуми Україні. Саме тому українській делегації потрібно бути обережною, зазначив перший президент. "Коли ми зібралися з членами нашої делегації, я відверто сказав, що немає жодних заперечень щодо того, що вони їх (ультиматуми, - ред.) шукають і шукатимуть. І використовуватимуть будь-які наші неточності або навіть висловлювання. Тому нам потрібно бути дуже обережними, дотримуватися рішень, які прийняті в ТКГ, міжнародних норм і принципів. Тому що, крім ТКГ, мінського і нормандського форматів, ніхто не скасовував норми та принципи міжнародного права", – наголосив Кравчук.

Потрібно цілеспрямовано йти в напрямку миру і не допускати "тріщинок", які можуть бути використані росіянами, підкреслив глава української делегації: "Не треба давати будь-яких приводів. Треба не відбиватися, а вести продуману, наступальну позицію у досягненні головного – миру".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З архіву ПУ. "Потому что нельзя быть красивой такой": На сервісі знайомств заблокували акаунт моделі через "занадто привабливі" фото

понеділок, 7 березень 2022, 23:55

Додаток Tinder знову опинився в центрі скандалу через свою занадто жорстку політику щодо розміщуваних знімків.

З архіву ПУ. Як "зливали" Донецьк: "Центральна влада, яка довірила в 2014-му Донбас Ахметову і Таруті, не знала пару секретів", - журналістка

п’ятниця, 25 лютий 2022, 23:30

Сподівання на те, що, захищаючи свої активи, олігархи захистять і місто, не виправдали себе... Помилка центральної влади, яка в 2014-му довірила регіон Ахметову і Таруті, полягала в тому, що сподівалися - захищатимуть свої активи і разом з ними Донецьк...