Місцеві жителі сирійського Кобані наочно показали своє ставлення до російських військових (відео)

Під час патрулювання в сирійському містечку колону російської військової поліції закидали камінням.

У сирійському містечку Кобані місцеві жителі яскраво продемонстрували своє ставлення до російських військ, які дислокуються в їх країні. Зокрема, один з патрулів російської військової поліції був закиданий камінням, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Це вже не перший випадок відкритої демонстрації сирійцями свого невдоволення. Однак цього разу дісталося навіть військовим броньованим машинам. І хоч ніхто з військових не постраждав, броньовані вікна автомобілів отримали видимі пошкодження, через що їх доведеться замінити.

Тим часом, в російських засобах масової інформації повідомляють, що обстановка в Кобані після появи російських військових патрулів стало налагоджуватися. При цьому про вище згаданий інцидент не повідомляється ні слова.

Для російського споживача малюють зовсім іншу картинку, де сирійці задоволені присутністю російських і вважають їх самими справжніми рятівниками. "Проїжджаючи кілька населених пунктів і міст, ми бачимо, що життя мирне налагоджується, люди повертаються до своїх домівок, орють землю, пасуть худобу, відкриваються магазини. Тобто все говорить про те, що життя тут налагоджується. Тобто стабільність більш-менш вже приходить", - сказав російським журналістам офіцер військової поліції ЗС РФ Олександр Секретарьов.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

15 лютого - Стрітення: Що категорично не можна робити в цей день

середа, 15 лютий 2023, 7:15

15 січня відзначається одне з 12 головних церковних свят - Стрітення Господнє. Це свято символізує зустріч людства з Немовлям Ісусом. Слово "стрітення" на старослов'янській мові означає "зустріч", а друге значення цього слова - "радість". Це зустріч лю...

7 грудня - День святої Катерини: Традиції і прикмети свята

середа, 7 грудень 2022, 8:57

Цей день ще називають Святом жіночої долі. День святої великомучениці Катерини щорічно відзначають 7 грудня: прислухаються до прикмет, дотримуються традицій та ворожать на свою долю, передають Патріоти України. Водночас, це давнє слов’янське свято долі...