Міжнародне рейтингове агентство прогнозує девальвацію гривні

За прогнозом, курс гривні на кінець 2019 року становитиме 28,86 грн за долар, а на кінець 2020 року - 30,6 грн за долар.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings спрогнозувало курс гривні на найближчі 2 роки. Прогноз опублікований в прес-релізі агентства, який стосується кредитних рейтингів НАК "Нафтогаз України", передають Патріоти України.

Так, курс гривні на кінець 2019 року становитиме 28,86 грн за долар, а на кінець 2020 року - 30,6 грн за долар.

Також Fitch припускає, що обсяги реалізації газу на внутрішньому ринку України становитимуть близько 18,5 млрд куб. м на рік.

Зазначимо, що Fitch підтверджує довгострокові рейтинги дефолту емітента "Нафтогазу" на рівні "B-", прогноз стабільний.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети 17 вересня

неділя, 17 вересень 2023, 8:18

За новоюліанським календарем християни східного обряду України вперше святкують день ангела жінки на ім'я Віра, Любов, Надія і Софія. Ще минулого року цей день припадав на 30 вересня. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в ц...

Хіти тижня. День Віри, Надії, Любові та Софії: Народні прикмети

субота, 16 вересень 2023, 6:41

17 вересня за новоюліанським календарем (до 1923 року - 30 вересня) українці святкують день ангела Віри, Любові, Надії і Софії. Також в честь цього дня іменинницям обов'язково потрібно сходити в церкву, і попросити у ікони трьох великомучениць здоров'я...